org_logos

Головною метою конкурсу є звернення уваги на багатоетнічне минуле Львова та збереження його багатокультурної спадщини. Конкурс має два основних взаємопов'язаних завдання. Перше з них – забезпечити пошук найкращих рішень з облаштування територій, охоплених конкурсом, з метою покращання умов життя для мешканців та гостей м.Львова. Інше завдання полягає у тому, щоб звернути увагу на усвідомлення багатоетнічного минулого Львова за допомогою нового відкриття та показу єврейської спадщини міста.

 

Результатом конкурсу має бути розробка архітектурних, ландшафтних та дизайнерських рішень з облаштування трьох ділянок, охоплених конкурсом. Конкурсні проекти повинні підкреслювати унікальну історію м.Львова, водночас виходити за межі типових стереотипів. Проекти мають показати минуле кожного місця, допомогти сучасним львів’янам пізнати історію колишніх мешканців міста, інтегрувати їх у сучасний міський контекст для покращення умов життя у місті.

 

Проекти підконкурсу «Янівський концтабір» повинні бути скеровані на вшанування пам’яті тих, хто постраждав чи загинув у цьому місці – у більшості це були галицькі євреї. Проекти повинні показати наслідки нацистської політики, що ними стали злочини проти людства і порушення прав людини. Надіслані на конкурс роботи повинні виявляти повагу до релігійної, культурної та національної ідентичності людей, що стали жертвами нацизму.

 

Проекти повинні включати інформаційні матеріали, а також передбачати можливість проведення виставок та інших культурних і релігійних заходів, спрямованих на вшанування пам’яті жертв. Проекти повинні взяти до уваги можливість побудови музею на території, яку нині займає пенітенціарна установа.